در یک دسته بندی کلی، می توان گفت دو نوع رایج بازشو برای درب و پنجره های آلومینیومی وجود دارد:

– لولایی (Hinged)

– کشویی (Sliding)

درب و پنجره های کشویی نسبت به پنجره های لولایی، برای باز شدن فضایی را اشغال نمی کنند. اما پنجره های لولایی آب بندی بسیاری بهتری دارند. با توجه به مشکل آب بندی در سیستم کشویی، با طراحی سیستم لیفت و اسلاید این نقص تا حد زیادی بهبود یافته است.

پنجره های لولایی بسته به نیاز شما در سبک های مختلفی قابل نصب هستند: بازشو به سمت بیرون، بازشو به سمت داخل، ترکیبی از لولایی و ثابت، نصب در داخل یا نصب در خارج.
در ادامه این مطلب با انواع درب و پنجره آلومینیومی مطابق با یراق آلات بازشو آشنا می شوید.

در دنیای مدرن ساختمان، هنگامی که بحث انتخاب درب و پنجره برای قسمت های مختلف ساختمان به میان می آید، صاحبان خانه ها، معماران و مهندسین فعال در این حوزه، با انتخاب های زیادی روبرو هستند. بنابراین بهتر است ابتدا با انواع رایج درب و پنجره ها آشنا شوید تا بتوانید بهترین درب و پنجره ممکن را برای خانه، دفتر کار یا پروژه ساختمان خود انتخاب کنید.
ما پیشنهاد می کنیم قبل از بررسی انواع سیستم های درب و پنجره، بیایید برخی از ویژگی ها و مزایای درب های آلومینیومی و یوپی وی سی را بررسی کنیم و با انواع آن ها آشنا شوید.

 

درب و پنجره های آلومینیومی محکم و بادوام هستند. درهای آلومینیوم عملاً به اقدامات زیادی برای تعمیر و نگهداری نیاز ندارند، زنگ نمی زند و حتی در برابر خوردگی مقاومت زیادی دارند. از طرف دیگر آن ها به تناسب فضا، برای کاربردهای مسکونی یا تجاری قابلیت بهینه سازی دارند.

فرم درخواست پیش فاکتور

برای دریافت پیش فاکتور از شرکت آسمان پنجره و برآورد اولیه حدود هزینه مورد نیاز برای درب و پنجره های پروژه ساختمانی آپارتمانی یا ویلایی خود میتوانید با تمیل کردن این فرم ظرف بیست و چهار ساعت پیش فاکتور شرکت آسمان پنجره را دریافت نمایید

نکته بسیار مهم دقت اطلاعات وارد شده میباشد و هر تغییری ولو جزئی میتواند مبلغ پیش فاکتور را تغییر دهد

و اما اصل مطلب:

درخواست برآورد هزینه های تولید درب و پنجره یا تعویض آنها